Mindset Edu  – Online Academy By Patrycja Plasczymaka

10% Discount off our store items

Przygotowanie do zawodów ze stylizacji rzęs – z perspektywy uczestnika jak i sędziego

4 out of 5
4
6 reviews
Workshop opracowany został dla osób, które chciałyby wystartować w zawodach ze stylizacji rzęs lub które już brały udział w takich przedsięwzięciach. W nagraniu opowiadam jak przygotować się do zawodów oraz jak osiagnąć sukces.
Cena szkolenia zawiera:
  • E-certificate uczestnictwa
  • 10% zniżka studencka do wykorzystania na  www.venusbeauty-lashes.com
  • Dostęp do nagrania przez 2 miesiące
O trenerze:
Stylista rzęs z wieloletnim doświadczeniem.
Patrycja jest właścicielką i założycielką sklepu internetowego Venus Beauty Lashes, a także salonu piękności Venus Beauty oraz Akademii Szkoleniowej, Sklep z produktami do rzęs, skupionych pod jednym dachem z siedzibą w Bury St Edmunds, Suffolk.
Patrycja jest związana z branżą Beauty od 2009 roku i była szkolona przez różnych, cenionych trenerów z całego świata. Patrycja nie tylko gości w Wielkiej Brytanii międzynarodowych trenerów, ale także zasiada jako sędzia na zawodach. Brała udział w wielu konferencjach dotyczących rzęs i była wielokrotnie nagradzana na Międzynarodowych Mistrzostwach.
II miejsce na podium 2-3D rosyjska kategoria MASTER w Krakowie 2016 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKÓW
III miejsce na podium 10-15D Mega Volume MASTER 2016 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKÓW
1 miejsce na podium 2D Russian Volume w kategorii EXPERT 2016 LASH BATTLE
Trzecie miejsce na podium 4D plus Russian Volume Cilmag w Paryżu 2016
2 miejsce na podium 2D Russian Volume na internetowych zawodach Lash and Brow International w Hiszpanii Alicante 2016
Nominowany na Nala International Business Award 2019 w kategorii Mentor Roku 2019.
Zwycięzca business awards:
Best Eyelash Extensions Supplier 2020
Best Specialist Eyelash ExtensionsTraining Provider of the year 2020

Starting Course

1
Przygotowanie do zawodów ze stylizacji rzęs – z perspektywy uczestnika jak i sędziego
15 min
Stylista rzęs z wieloletnim doświadczeniem. Patrycja jest właścicielką i założycielką sklepu internetowego Venus Beauty Lashes, a także salonu piękności Venus Beauty oraz Akademii Szkoleniowej, Sklep z produktami do rzęs, skupionych pod jednym dachem z siedzibą w Bury St Edmunds, Suffolk. Patrycja jest związana z branżą Beauty od 2009 roku i była szkolona przez różnych, cenionych trenerów z całego świata. Patrycja nie tylko gości w Wielkiej Brytanii międzynarodowych trenerów, ale także zasiada jako sędzia na zawodach. Brała udział w wielu konferencjach dotyczących rzęs i była wielokrotnie nagradzana na Międzynarodowych Mistrzostwach. II miejsce na podium 2-3D rosyjska kategoria MASTER w Krakowie 2016 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKÓW III miejsce na podium 10-15D Mega Volume MASTER 2016 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKÓW 1 miejsce na podium 2D Russian Volume w kategorii EXPERT 2016 LASH BATTLE Trzecie miejsce na podium 4D plus Russian Volume Cilmag w Paryżu 2016 2 miejsce na podium 2D Russian Volume na internetowych zawodach Lash and Brow International w Hiszpanii Alicante 2016 Nominowany na Nala International Business Award 2019 w kategorii Mentor Roku 2019. Zwycięzca business awards: Best Eyelash Extensions Supplier 2020 Best Specialist Eyelash ExtensionsTraining Provider of the year 2020
E-certificate uczestnictwa 10% zniżka studencka do wykorzystania na www.venusbeauty-lashes.com Dostęp do nagrania przez 2 miesiące
Add to Wishlist
Course available for 60 days
Get course
Enrolled: 28 students
Duration: 15 minut
Lectures: 1
Video: 15 minut
Level: Beginner